Cena: 1 611 170 zł

Pow. działki: 14 647 m2

Typ działki: pod inwestycję

Link do oferty na otodom

Małgorzata Kaczorowska-Piątek
Pośrednik Nieruchomości

kom. 887-889-955

Szukasz działki pod inwestycję?

Sprzedam Działkę Przemysłową  o powierzchni 1,4647 ha w Sławkowie położną na terenach przeznaczonych pod  przemysł ciężki. Jest możliwość podziału działki. Działka odłączona od Zakładów Metalowych.

Sławków charakteryzuje się atrakcyjnym położeniem na tle istotnych dla kraju i regionu połączeń komunikacyjnych. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 94, biegnąca na trasie Berlin-Lwów. DK 94 umożliwia dogodne połączenie z drogą szybkiego ruchu DK 1 na trasie Warszawa-Budapeszt i dalej z autostradą A1 oraz A4. Przez miasto przebiegają również drogi powiatowe, zapewniające powiązania komunikacji kołowej z sąsiednimi miastami. W Sławkowie bardzo mocno rozbudowany jest układ komunikacji kolejowej. Przez miasto przebiega zelektryfikowana dwutortowa linia kolejowa Katowice-Kielce.

Działka jest uzbrojona w sieć wodno-kanalizacyjną, energię elektryczną, gazową oraz infrastrukturę komunikacyjna całego terenu.

Bezpośredni dojazd do działki droga asfaltową, działka zlokalizowana jest przy ul. Fabrycznej.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje przeznaczenie terenu na produkcję, składy, magazyny i usługi z wyłączeniem usług uciążliwych.

Działka częsciowo zadrzewiona ,usunięcie drzew nie wymaga pozwoneń na wycinkę,samosiejki .Własciciel zobowiazuje się do uporzadkowania terenu z drzew i krzewów na własny koszt.

Grunt oddany w użytkowaniw wieczyste. 

Zapewniamy pomoc w procesie uzyskania decyzji dla nowych inwestycji.

Cena sprzedaży Nieruchomości 1 611 170 PLN brutto.

Cena do negocjacji.

Zapraszam do kontaktu celem uzyskania szczegółów oferty.