Cena: 1 299 000 zł

Pow. działki: 11 810 m2

Typ działki: budowlana​

Link do oferty na otodom

Małgorzata Kaczorowska-Piątek
Pośrednik Nieruchomości

kom. 887-889-955

RODZAJ I CHARAKTER NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 11 810 m2 znajduje się pomiędzy ulicami Główną i Dwór w miejscowości Wyry. Nieruchomość o przeznaczeniu budowlanym (tj. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami).

 

LOKALIZACJA I CECHY NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość znajduje się w Gminie Wyry, która leży w centralnej części województwa śląskiego. Pod względem administracyjnym obszar gminy obejmuje dwie miejscowości oddzielone od siebie pasmem lasów: w części północnej Wyry i w części południowej Gostyń. Pod względem geograficznym stanowi fragment Kotliny Oświęcimskiej, rozciągającej się równoleżnikowo wzdłuż doliny Wisły i Gostyni. Wyry leżą w ciągu drogi wojewódzkiej nr 928 i stanowi główną trasę dojazdową do Mikołowa, Kobióra, Tychów.

Komunikację miejską tworzą trzy linie autobusowe, obsługiwane przez ZTM: 157, 294 oraz 69. Liniami tymi można dojechać do oddalonych w promieniu kilku czy kilkunastu kilometrów miast takich jak Mikołów, Tychy, Łaziska Górne oraz do Żor.

 

WARUNKI TECHNICZNE I INFRASTRUKTURA

  • Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Nieruchomość położona jest na terenie gdzie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego.

Według MPZP nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym symbolem MNU.

MNU – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami.

 

  • Infrastruktura techniczna

Teren, na którym zlokalizowana jest przedmiotowa nieruchomość posiada wszelkie media w postaci energii elektrycznej, wody, gazu oraz kanalizacji.

 

 

KONTAKT

Małgorzata Kaczorowska-Piątek       –       887-889-955

 

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego do momentu przygotowania oferty ostatecznej i podpisania umowy.