Cena: 25 000 zł

Pow. lokalu: 300 m2

Link do oferty na otodom

Małgorzata Kaczorowska-Piątek
Pośrednik Nieruchomości

kom. 887-889-955

Do Wynajęcia w miejscowości Orzesze-Woszczyce Lokal Gastronomiczny

Oferta skierowana dla Osób które kochają uszczęśliwiać  innych poprzez Kulinarne doznania.

Oferta dla osób które chcą prowadzić własną Restaurację .

Przedmiotem oferty jest  do Wynajęcia  Lokal Gastronomiczny  usytuowany  w miejscowości Woszczyce oddalony zaledwie  4 km od miasta Żory, w przepięknej malowniczej okolicy ,nad jeziorem otoczony zielenią  co  dodatkowo dodaje atrakcyjność  temu  obiektowi. Główna sala  Restauracji pomieścić może 120 osób, do dyspozycji są dodatkowo dwie sale na antresoli. Do dyspozycji wynajmującego  będzie należało również  zadaszone  miejsce na imprezy plenerowe z grillem i  dużym miejsce na ognisko.  Część Restauracyjna jest w pełni wyposażona i spełnia wszelkie wymogi i warunki do prowadzenia działalności gastronomicznej. To idealne miejsce do organizowania Wesel, Przyjęć ,Komunii , oraz Imprez firmowych ,imprez plenerowych oraz szkoleń .Latem w Weekendy do pobliskich domków które znajdują się po drugiej stronie jeziora przyjeżdżają Goście którzy chętnie korzystają z oferty gastronomicznej.

Do obiektu przynależą plac zabaw dla dzieci ,boisko do gry w siatkówkę. W okresie letnim doskonałym uzupełnieniem oferty dla gości  jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego jak i wędkarskiego. W planach otwarcie Mini Zoo.  W pobliżu ścieżki rowerowe. Parking duży i oświetlony .

Ogrzewanie  lokalu gastronomicznego piecem  na  Eko groszek

Cena najmu  25 000 zł /miesiąc plus media(prąd, woda ,śmieci, ogrzewanie, wywóz nieczystości) Kaucja  w wysokości  dwumiesięcznego  czynszu najmu.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.